Akce a aktivity na Bukovanském mlýně

Přehled gastronomických, sportovních a dalších akcí pro veřejnost

Romantický víkend na mlýně

1. 1. 2018 až 31. 12. 2019

Pohodový pobyt pro všechny romantické duše. Dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva.

Více informací

Léto na mlýně 2018 – akce

30. 6. až 2. 9. 2018

Léto na mlýně 2018 Zážitkový areál Bukovanský mlýn*** Vás v červenci a srpnu zve na návštěvu! Dobré jídlo, pivo, víno, zmrzlina a skvělá zábava pro celou rodinu po celý den! Mlynářská restaurace regionální dobroty, ovocné knedlíky, široká nabídka vín, plzeňské pivo, Kofola (denně od 11 hod.) Zahradní restaurace s dětským hřištěm gril, steaky, ledová káva, pivo, Kofola, […]

Více informací

LÉTO NA BUKOVANSKÉM MLÝNĚ *** 2018

30. 6. až 1. 9. 2018

Prožijte svoji pohodovou dovolenou v centru jižní Moravy – na Slovácku! Bukovanský mlýn Vám nabízí pohostinnost, nezapomenutelné zážitky, výbornou domácí regionální kuchyni a bohatou možnost programu.

Více informací

Ovocné knedlíky na Bukovanském mlýně

30. 6. až 1. 9. 2018

Ovocné knedlíky z naší kuchyně Po celou letní sezónu Vás zveme ochutnat ovocné kynuté knedlíky z plodů našeho sadu, vyrobené našimi kuchařkami. Aktuálně nabízíme trnkové knedlíky sypané mákem polité rozpuštěným máslem. Přijďte ochutnat, těšíme se na Vás :o).  

Více informací

Putování „ZE SKLÍPKU DO SKLÍPKU“

28. až 30. 9. 2018

Velmi oblíbený víkendový pobyt s vínem a o víně je určen především všem milovníkům tohoto lahodného moku. Zveme Vás na návštěvu několika soukromých vinných sklepů, kde budete mít jedinečnou možnost ochutnat kvalitní domácí vína drobných vinařů i renomovaných vinařství z celého moravského regionu. Součástí pobytu je stylové ubytování. Jako vzpomínku si odvezete degustační sklenku s logem Bukovanského mlýna.

Více informací

Slavnostní odhalení soch

28. 9. 2018

28.9.2018 (pátek) Slavnostní odhalení prvních soch v Aleji českých panovníků Srdečně Vás zveme na odhalení prvních 5 soch v Aleji českých panovníků mezi Bukovanským mlýnem a Farmou Ostrovánky. Odhalovat se budou sochy Praotce Čecha, Kroka, Libuše, Přemysla Oráče. Celkový počet soch v aleji bude 79. Součástí akce je bohatý doplňkový program:   15:00 – zahájení akce, odhalení soch […]

Více informací

Valtické vinobraní

5. až 7. 10. 2018

Zveme všechny milovníky burčáku a vína na víkendový pobyt v období vinobraní. V sobotu budete mít možnost navštívit nejočekávanější akci roku města Valtice. Pestrost jídla a produktů z révy se bude prolínat s hudbou všech možných žánrů. V programu se bude propojovat domácí i „přespolní“ folklór, mužské i ženské sbory a jiní vystupující. Vše bude doprovázet krásné podzimní počasí a jedinečná domácí pohoda nejfolklornějšího vinobraní.

Více informací

Bukovanský běh

6. 10. 2018

Již tradiční akce Bukovanský běh se uskuteční v sobotu, 7.10.2017.

Více informací

Burčákový víkend

12. až 14. 10. 2018

Zveme všechny milovníky burčáku a vína na víkendový pobyt v období vinobraní. Budete mít možnost navštívit velmi tradiční a hojně navštěvovanou akci v trase Milotice – Dubňanská hora – Mutěnice(15 km). Občerstvení po celé trase, vedoucí kolem vinic s dozrávající úrodou až do Mutěnic je zajištěno místními vinaři. Možnost ochutnávky burčáků a slováckých specialit.

Více informací

Zvěřinové hody

19. až 21. 10. 2018

Zvěřinové hody jsou jednou z nejoblíbenějších a hojně navštěvovaných akcí. Speciality našeho šéfkuchaře můžete ochutnat již od čtvrtka! Doporučujeme rezervaci stolu předem, těšíme se na Vaši návštěvu.

Více informací