Akce a aktivity na Bukovanském mlýně

Přehled gastronomických, sportovních a dalších akcí pro veřejnost

Prodejní výstava keramiky

1. 1. až 31. 12. 2017

Keramická dílna Náplavovi vyrábí užitkovou keramiku a mnoho vzorů vychází z tradičních lidových motivů. Výstava otevřena denně v prvním patře mlýna.

Více informací

LÉTO NA BUKOVANSKÉM MLÝNĚ *** 2017

1. 7. až 2. 9. 2017

Skvělá dovolená pro celou rodinu! Prožijte svoji pohodovou dovolenou v centru jižní Moravy – na Slovácku! Bukovanský mlýn Vám nabízí pohostinnost, nezapomenutelné zážitky, výbornou domácí regionální kuchyni a bohatou možnost programu. Bukovany u Kyjova jsou ideálním východiskem pro poznání jihomoravských turistických atraktivit (Pálava, Chřiby, Bílé Karpaty, Baťův kanál, Moravský Kras, Kroměříž, Lednicko-valtický areál, Slovensko, Rakousko…). […]

Více informací

Léto na mlýně 2017 – akce

1. 7. až 31. 8. 2017

Léto na mlýně 2017 Zážitkový areál Bukovanský mlýn*** Vás v červenci a srpnu zve na návštěvu! Dobré jídlo, pivo, víno, zmrzlina a skvělá zábava pro celou rodinu po celý den! Mlynářská restaurace regionální dobroty, ovocné knedlíky, široká nabídka vín, plzeňské pivo, Kofola (denně od 11 hod.) Zahradní restaurace s dětským hřištěm gril, steaky, Mlynář – nefiltrované pivo […]

Více informací

Putování „ZE SKLÍPKU DO SKLÍPKU“

29. 9. až 1. 10. 2017

Velmi oblíbený víkendový pobyt s vínem a o víně je určen především všem milovníkům tohoto lahodného moku. Zveme Vás na návštěvu několika soukromých vinných sklepů, kde budete mít jedinečnou možnost ochutnat kvalitní domácí vína drobných vinařů i renomovaných vinařství z celého moravského regionu. Součástí pobytu je stylové ubytování. Jako vzpomínku si odvezete degustační sklenku s logem Bukovanského mlýna.

Více informací

Burčákový víkend

6. až 8. 10. 2017

Zveme všechny milovníky burčáku a vína na víkendový pobyt v období vinobraní. Budete mít možnost navštívit velmi tradiční a hojně navštěvovanou akci v trase Milotice – Dubňanská hora – Mutěnice(15 km). Občerstvení po celé trase, vedoucí kolem vinic s dozrávající úrodou až do Mutěnic je zajištěno místními vinaři. Možnost ochutnávky burčáků a slováckých specialit.

Více informací

Bukovanský běh

7. 10. 2017

Již tradiční akce Bukovanský běh se uskuteční v sobotu, 7.10.2017.

Více informací

Drakiáda

15. 10. 2017

Ve spolupráci s DDM Kyjov pořádáme i letos v areálu Bukovanského mlýna Drakiádu. Těšit se můžete na soutěže, tvoření a hlavně na pouštění draků.

Více informací

Zvěřinové hody

19. až 22. 10. 2017

Zvěřinové hody jsou jednou z nejoblíbenějších a hojně navštěvovaných akcí. Speciality našeho šéfkuchaře můžete ochutnat již od čtvrtka!

Více informací

Víkend se zvěřinovými hody

20. až 22. 10. 2017

Prožijte příjemný podzimní víkend ve stylovém prostředí slováckého mlynářského gruntu s dobrým vínem, zvěřinovými hody a skvělou zábavou při cimbálové muzice. Zvěřinové speciality z naší kuchyně jsou již v regionu VYHLÁŠENÉ, přijeďte se přesvědčit!

Více informací

Svatomartinské husí a kachní hody

9. až 12. 11. 2017

Ke Svatému Martinu neodmyslitelně patří i Svatomartinská husa. Vychutnejte si tento tradiční pokrm v restauraci Bukovanský mlýn.

Více informací