Volná místa

Noční vrátný v hotelu

Hledáme spolehlivého brigádníka na noční směny v Hotelu Bukovanský mlýn. Vaší náplní práce bude hlídání areálu hotelu v nočních a ranních hodinách, komunikace s hosty hotelu a příprava snídaňového servisu.

Co Vám můžeme nabídnout

Očekáváme od vás spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup a příjemné vystupování.

V případě zájmu nás kontaktujte.

Odpovídáme všem uchazečům.

Kontakt: nebo tel.: 773796300

Recepční / Obsluha prodejny – 50% úvazku

Nabízíme pracovní místo pro šikovné recepční na zkrácený úvazek. Jsme hotelový areál s důrazem na folklor, tradice a pohostinnost jen pár minut od Kyjova. Hledáme šikovné a komunikativní uchazeče se zájmem o dlouhodobější spolupráci.

Náplň práce:

Směny na recepci od 7:00 – 21:00 (každé PO)

Směny v prodejně: mimosezona 11:00 – 17:00, hl. sezona 10:00 – 19:00

Další náležitosti spolupráce:

Kritéria, která bychom od nového člověka očekávali: samostatnost, dlouhodobá spolupráce, kolegiálnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti včetně psané formy, znalost angličtiny a práce s programy (Word, Excel a Outlook).

Nástup možný v březnu

Upřednostňujeme uchazeče s dojezdovou vzdáleností do 30 min od Kyjova.

V případě zájmu nám zašlete váš životopis s fotkou. Všechny uchazeče splňující předpoklady pro tuto pozici, pozveme na osobní pohovor.

Druhý kuchař na směnu

Hledáme nového člena do kuchařského týmu restaurace Bukovanský mlýn. Pracuje se ve dvou čtyřčlenných týmech, kde každý tým je veden vedoucím kuchařem a obě směny šéfkuchařem. Koncept restaurace je lokální slovácká gastronomie, ale i moderní kuchyně s důrazem na kvalitu surovin. Kromě a la carte se vaří hotová jídla, připravují rauty, svatby a gastronomické víkendy.

Co nabízíme:

Od uchazečů očekáváme praxi v oboru, trestní bezúhonnost, spolehlivost a samostatnost.

Práce vhodná pro uchazeče s dojezdovou vzdáleností do 30 km.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu nebo

Těšíme se na spolupráci.

Recepční v hotelu

Nabízíme pracovní místo pro recepční (seniorní pozice), přidej se k nám! Jsme hotelový areál s důrazem na folklor, tradice a pohostinnost jen pár minut od Kyjova. Hledáme šikovné a komunikativní uchazeče se zájmem o dlouhodobější pracovní poměr.

komunikace s klienty jak v českém (85%), tak anglickém jazyce (15%), řešení rezervací a ubytování hostů, zajišťování chodu recepce, obsluha rezervačního systému hotelu a restaurace, administrativní práce na recepci, výpomoc kolegům na pracovišti.

Jak se u nás chodí do práce:

Směny na recepci jsou sice dlouhé, ale chodíme jen 13 dní v měsíci! 17 dnů máte volno. Pracuje se od 7:00 – 21:00.

U nás se pracuje na krátký a dlouhý týden takto:

Dlouhý týden: ÚT, ST a SO, NE

Krátký týden: ČT a PÁ

PO vždy volné

Co můžete očekávat:

Od uchazečů očekáváme: pracovní zkušenosti alespoň 15 let, z toho minimálně 3 roky v oboru hotelnictví či cestovního ruchu, samostatnost, dlouhodobá spolupráce, kolegiálnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti včetně psané formy, znalost angličtiny a práce s programy (Word, Excel a Outlook).

Nástup možný od 1.2.2024

V případě zájmu nám zašlete váš strukturovaný životopis s fotkou. Všechny uchazeče splňující předpoklady pro tuto pozici, pozveme na osobní pohovor.

Kontakt:

Na všechny nabídky budeme reagovat.

Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.