Volná místa

Kuchař/ka

Pro náš hotelově-zážitkový areál Bukovanský mlýn*** na jižní Moravě hledáme do týmu ŠIKOVNÉHO kuchaře/ku. Neváhejte – práce v atraktivním, turisty vyhledávaném prostředí a příjemném kolektivu!

Požadujeme:

Nabízíme:

Pracovní doba: Krátký / dlouhý týden

Kontakt: p. Roman Šikuta: 775 700 100, .

Hlavní pokojská

Do týmu hotelového areálu Bukovanský mlýn*** (www.bukovansky-mlyn.cz) hledáme pracovitou paní pokojskou.

Nabízíme:

Náplň práce:

Požadujeme:

Práce na HPP. Nástup možný IHNED.

Kontakt: Roman Šikuta, , mobil: 775 700 100

Pomocná kuchařka na snídaně

Pro hotel Bukovanský mlýn*** u Kyjova hledáme snídaňovou kuchařku pro přípravu snídaní. Pracovní doba obvykle 06:00 -10:00 hod. Práce také o víkendech.

Požadujeme:

Nabízíme:

Kontakt: p. Roman Šikuta: 775 700 100,

BRIGÁDNÍK – Číšník / servírka

Hledáme brigádníky – číšníka/servírku do našeho hotelu Bukovanský mlýn*** v Bukovanech.

Požadujeme:

Nabízíme:

Datum nástupu: IHNED (možnost celoroční brigády)

Pracovní doba: dle dohody – především víkendy

Životopisy zasílejte na

nebo volejte p. Švidroň: 778 718 101.

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a skladování Vašich osobních údajů v souladu se zákonem. Č 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ze strany společnosti Region, spol. s r.o., na dobu neurčitou nebo dokud neobdržíme písemné zrušení.

Kontakt:
Region, spol. sr.o.
Régio Hotels & Wine
třída Palackého205/6
697 01 Kyjov