Volná místa

BRIGÁDNÍK – Číšník / servírka

Hledáme brigádníky – číšníka/servírku do našeho hotelu Bukovanský mlýn*** v Bukovanech.

Požadujeme:

Nabízíme:

Datum nástupu: IHNED (možnost celoroční brigády)

Pracovní doba: dle dohody – především víkendy

Životopisy zasílejte na

nebo volejte p. Švidroň: 778 718 101.

Číšník / servírka

Přijmeme číšníka/servírku do restaurace hotelu Bukovanský mlýn*** v Bukovanech u Kyjova.

Požadujeme:
vyučení v oboru,
praxi na pozici číšníka,
bydliště Kyjov a okolí,
výborný přístup k práci a zákazníkům,
znalost práce na PC, MS office a internetu.

Nabízíme:
zajímavou a pestrou práci v hotelově zážitkovém areálu nedaleko Kyjova,
odpovídající mzdové hodnocení závislé na výsledcích práce,
prémiový systém a celou řadu firemních benefitů,
možnost postupu,
zázemí společnosti Régio hotels & wine sdružující hotely a vinařské podniky.

Nástup IHNED.
Kontakt: p. Švidroň:  , tel.: 778 718 101.

Pokojská / uklízečka

Pro areál hotelu Bukovanský mlýn*** hledáme pokojskou.

Nabízíme:

Náplň práce:

Požadujeme:

Doplňkové informace:
S ohledem na umístění Bukovanského mlýna je nutné vlastní vozidlo na dopravu na směny (případně pěšky z Bukovan nebo Ostrovánek). Směny jsou závislé na obsazenosti pokojů. Nástup možný IHNED.
Kontakt: Magdalena Hoxha, , mobil: 778 747 293

Kuchař/ka

Hledáme ŠIKOVNÉHO kuchaře nebo kuchařku do hotelu na Bukovanském mlýně, práce v příjemném prostředí a mladém kolektivu.

Požadujeme:

Nabízíme:

Pracovní doba: Krátký / dlouhý týden

Kontakt: p. Keňo: 773 900 305,

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a skladování Vašich osobních údajů v souladu se zákonem. Č 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ze strany společnosti Region, spol. s r.o., na dobu neurčitou nebo dokud neobdržíme písemné zrušení.

Kontakt:
Region, spol. sr.o.
Régio Hotels & Wine
třída Palackého205/6
697 01 Kyjov