Akce a aktivity na Bukovanském mlýně

Přehled gastronomických, sportovních a dalších akcí pro veřejnost

Vážení a milí zákazníci Bukovanského mlýna! Aktuálně Vám nabízíme:

Burgery do krabičky

20. až 21. 2. 2021 | Gastro akce

Připravili jsme pro Vás víkend plný šťavnatých burgerů. S ohledem na období půstu máme pro Vás v nabídce navíc i dva vegetariánské burgery – vybere si každý! Všechny burgery vkládáme do máslové bulky sypané černým sezamem – bulky pečeme na mlýně v naší pekárně každý den čerstvé.

Objednávky přijímáme do vyčerpání kapacity po půlhodinových intervalech, a proto doporučujeme objednat co nejdříve pro preferované časy. Objednávky zasílejte prosím výhradně e-mailem na s uvedením jména, telefonního kontaktu a požadovaného dne a času. Každou objednávku Vám písemně potvrdíme.

Objednané pokrmy si můžete vyzvednout přímo na Bukovanském mlýně v sobotu nebo neděli v čase 11:00 – 19:00 (dle Vaší objednávky). Rozvoz u této akce nezajišťujeme.

Ubytování a konzumace v restauraci
Konzumace z nabídky menu Burgery je přímo v restauraci možná pouze pro ubytované klienty, jejichž pobyt na Bukovanském mlýně má služební, nebo podnikatelský charakter v souladu s nařízeními Vlády ČR a aktuálního stupně opatření PES. Pro tyto služebně cestující klienty je restaurace otevřena 11:00-21:00 hod.

Objednávky vyřídíte na tel. 518 618 011 nebo 775 700 114 či mailem .