Akce a aktivity na Bukovanském mlýně

Přehled gastronomických, sportovních a dalších akcí pro veřejnost

Večer se svatomartinským menu a mladými víny

11. 11. 2020

Milovníci vína těšte se!
Tradice Svatomartinského vína sahá až do doby císaře Josefa II. V tento den vinařům, kteří hospodařili u větších sedláků, končila služba. Její pokračování se na další rok projednávalo právě u sklenky prvního vína z podzimní sklizně. Rovněž to byla oslava úrody a konzumovalo se vypečené svatomartinské menu. Svatý Martin se slaví 11. listopadu a to letos připadá na středu. Oslavu dne tohoto patrona vojáků, koní, hus a vinařů si můžete užít i u nás na Bukovanském mlýně.

Více informací

Areál opět v provozu!

23. 4. až 25. 5. 2020

Po kratší pauze opět otevíráme náš areál a přinášíme několik novinek. Voňavý domácí chleba, čerstvé makové patenty nebo uzené klobásky od našich šikovných kuchařů. Jste vítáni!

Více informací

AREÁL OPĚT V PROVOZU

18. až 19. 4. 2020

Přijeďte se o víkendu na mlýn nadýchat čerstvého mlynářského luftu!

Více informací

Víkend tradičních omáček

26. až 28. 2. 2021

Nově jsme do kalendáře gastroakcí na Bukovanském mlýně zařadili Víkend tradičních omáček. Omáčky patří k české a moravské kuchyni zcela neodmyslitelně. Mnoho českých hospodyněk již některé recepty ani nezná, nebo je z časových a jiných důvodů doma nevaří. U nás máte možnost ochutnat tradiční i méně tradiční recepty na ty nejoblíbenější omáčky.

Více informací

Ovocné knedlíky na Bukovanském mlýně

30. 6. až 1. 9. 2018

Ovocné knedlíky z naší kuchyně Po celou letní sezónu Vás zveme ochutnat ovocné kynuté knedlíky z plodů našeho sadu, vyrobené našimi kuchařkami. Aktuálně nabízíme trnkové knedlíky sypané mákem polité rozpuštěným máslem. Přijďte ochutnat, těšíme se na Vás :o).  

Více informací

Valentýnské menu

10. až 11. 2. 2018

Chcete překvapit svoji drahou polovičkou romantickou večeří?

Více informací

Silvestrovský večer na Bukovanském mlýně 2020-2021

31. až 1. 1. 2021

Užijte si konec roku na mlýně s dobrými lidmi, výborným vínem, zajímavou gastronomií, skvělou muzikou a spoustou zábavy … 31.12.2020 (čtvrtek) Zahájení večera v 19.00 hod. PŘÍPITEK A SILVESTROVSKÁ 3-CHODOVÁ VEČEŘE drobné pohoštění na stoly (slané pečivo, sýry, kanapky, koláčky..), další pohoštění možno objednat z běžného jídelního lístku celý večer hraje skvělá cimbálová muzika MICHALA MILTÁKA ZE […]

Více informací

Bukovanský gulášek

6. 5. 2017

Gastronomické klání patří již mezi tradiční květnové soutěže o nejlepší gulášek v Bukovanech. První ročník soutěže se konal v roce 2010 a od té doby si získal velkou oblibu jak mezi účastníky, tak mezi návštěvníky. Do soutěže se každoročně zapojují týmy z mikroregionu Babí Lom, který sdružuje celkem 11 obcí z okolí Kyjova, ale i […]

Více informací

Zabijačkové speciality

9. až 10. 12. 2017

V mlynářské restauraci Vám tento víkend mimo náš běžný jídelní lístek nabídneme ty nejlepší zabijačkové speciality!

Více informací

Velikonoce

18. až 22. 4. 2019

Na jedny z největších svátků v roce nezapomínáme ani na Bukovanském mlýně. Proto jsme si pro Vás pro tento prodloužený víkend připravili speciální menu – Velikonoční, jarní, nové a výborné! Přijďte si pochutnat na zelený čtvrtek na špenátu nebo vyzkoušejte tradiční rozplývající se mazanec.

Více informací