Akce a aktivity na Bukovanském mlýně

Přehled gastronomických, sportovních a dalších akcí pro veřejnost

Pobyt s neomezenou konzumací vína

1. 11. 2023 až 27. 3. 2024

Zveme Vás na pobyt bez omezení. Stylové ubytování, polopenze a neomezená konzumace vína v tomto jedinečném balíčku. Přijeďte si užít klid a odpočinek na jižní Moravě. Na podzim i v zimě je u nás kouzelně.

Více informací

Dárkové poukazy na veškeré pobyty či služby

1. 11. až 24. 12. 2023

Pobytové balíčky je také možno zakoupit jako dárkové poukazy! Darujte pobyt dle výběru a hodnoty. Poukazy zasíláme v grafické podobě přímo na adresu již vytištěné nebo i v elektronické podobě k dotisku.

Více informací

Slovácká zabijačka

8. až 10. 12. 2023

Poznejte atmosféru zabijačkových hodů v tradičním prostředí „slováckého gruntu“. Zapojte se do přípravy zabijačkových dobrot po boku mistra řezníka. Skvělý harmonikář a domácí, nejen zabijačkové, speciality ve Vás v mrazivé zimě zanechají hřejivé vzpomínky na pohostinné Slovácko.

Více informací

Silvestrovský pobyt na Bukovanském mlýně 2023 – 2024

30. až 1. 1. 2024

VYPRODÁNO
Užijte si konec roku na moravském Slovácku mezi dobrými lidmi, s dobrým vínem, jídlem, skvělou muzikou a spoustou zábavy ….

Více informací

Silvestrovský večer

31. 12. 2023

Užijte si konec roku na moravském Slovácku mezi dobrými lidmi, s dobrým vínem, jídlem, skvělou muzikou a spoustou zábavy ….

Více informací

Festival řízků

19. až 21. 1. 2024

I letos Vám nabízíme od pátku do neděle Festival řízků. Můžete ochutnat jak klasický řízek v trojobalu, vyhlášený vídeňský telecí řízek či zkusit něco nového jako například řízek z klokaní svíčkové v panko strouhance a mnohé další speciality. Většinu řízků děláme v malých 100 g porcích, abyste mohli zkombinovat a vychutnat si více druhů. Dobrou chuť!

Více informací

Víkend s festivalem řízků

19. až 21. 1. 2024

Prožijte příjemný víkend v prostředí mlynářského gruntu v době Festivalu řízků. Těšit se můžete nejen na bohatou polopenzi…

Více informací

Putování „ZE SKLÍPKU DO SKLÍPKU“

26. až 28. 1. 2024

Velmi oblíbený víkendový pobyt s vínem a o víně je určen především všem milovníkům tohoto lahodného moku. Zveme Vás na návštěvu několika soukromých vinných sklepů, kde budete mít jedinečnou možnost ochutnat kvalitní domácí vína drobných vinařů i renomovaných vinařství z celého moravského regionu. Součástí pobytu je stylové ubytování. Jako vzpomínku si odvezete degustační sklenku s logem Bukovanského mlýna.

Více informací

Zimní zvěřinové hody

8. až 11. 2. 2024

Zvěřinové hody na Bukovanském mlýně nejsou jen obměnou jídelního lístku, ale tradičním svátkem dobrého jídla a vzdáním holdu české myslivosti. Vychutnejte si to nejlepší z našich luhů a hájů moderně a pestře!

Více informací

Víkend se zvěřinovými hody II

9. až 11. 2. 2024

Prožijte příjemný víkend ve stylovém prostředí slováckého mlynářského gruntu s dobrým vínem a zvěřinovými specialitami. Zvěřinové dobroty z naší kuchyně jsou dnes již vyhlášené v celém regionu!!

Více informací