Hra o mlýnský poklad

Zajímavé úkoly a hádanky po celém areálu

Hra o Mlýnský poklad je unikátní soutěž vytvořená výhradně pro areál Bukovanského mlýna. Soutěžní stanoviště jsou rozmístěna po celém areálu, a to jak venku, tak vevnitř.

Hra se dá hrát jak v létě, tak v zimě. Jednotlivé soutěžní úkoly jsou přizpůsobeny danému ročnímu období. Hra je nenáročná na fyzickou kondici, takže je vhodná pro všechny věkové kategorie. Rovněž je časově flexibilní, hru jsme schopni uzpůsobit na 1,5 – 3 hodiny dle času a zájmu skupiny.

Cílem každého teamu je na daném stanovišti splnit zadaný úkol a získat tak potřebnou indicii. Na základě získaných indicií musí uhodnout heslo (každý team má své indicie a své unikátní heslo). Na základě těchto hesel musí na závěr, již celá skupina společně, určit finální slovo. Uhodnutí správného finálního slova je podmínkou pro získání mlýnského pokladu. O klíč od truhly s pokladem však musí vedoucí teamů ještě společně zabojovat v závěrečném úkolu.

V této hře nejde o soupeření mezi teamy, ale naopak o spolupráci celé skupiny, ač na začátku každý team plní úkoly samostatně, nezávisle na sobě. Úspěch celé skupiny je tak závislý na výkonu každého teamu.

Ukázka jednotlivých úkolů:

REALIZACE MOŽNÁ: celoročně

Vytvořit poptávku