Indoorové aktivity

Vyberete si některý z našich originálních programů?

Všechny tyto aktivity a soutěžní programy jsou realizovány ve vnitřních prostorách stylového areálu Bukovanského mlýna, je tedy možné je využít celoročně.

Vinařská maturita

Zábavná soutěž v ryze vinařských disciplínách určená především pro zpestření firemních večírků či společenských akcí ve vinném sklepě.


Program je moderován zkušenými animátory, kteří soutěž po celou dobu vedou a doplňují vtipným komentářem.

Hosté soutěží v teamech. Účastníci se během soutěže zábavnou formou seznámí se zajímavými informacemi o víně a vinařství, prověří si své chuťové smysly a na závěr si vyzkouší svou schopnost zacházení s koštýřem.

Jednotlivé soutěžní úkoly:

 • zábavný vinařský kvíz
 • sommelierem nanečisto aneb zkouška smyslů
 • natahování do koštýře „dominátora“

Délka programu: 1,5 – 2 hodiny (časově lze přizpůsobit požadavku objednavatele)

Cena programu zahrnuje diplomy pro vítěze a drobné upomínkové předměty pro každého účastníka.

Věcné ceny pro vítěze nejsou zahrnuty v ceně (jsou vždy upřesněny dle dohody s objednavatelem).

Mlýnský soudek

Zábavný soutěžní program s lidovou tématikou. Zavzpomínejme na doby našich babiček, kdy se lidé uměli bavit i bez sociálních sítí.


Program je vhodným doplňkem pro zpestření odpoledne či večera při firemních akcích, teambuildingových pobytech, nebo jiných společenských akcích.

Soutěž je po celou dobu řízena a vtipně komentována zkušenými moderátory.

Na začátku hry hosty rozdělíme do teamů, a to buď losem, nebo si teamy sestaví předem sám objednavatelem. V této soutěži vyzkoušíme u soutěžících znalost lidového nářečí, povědomí o ženském lidovém kroji, kreativitu a nápaditost ve slovním a pohybovém projevu a v neposlední řadě pochopitelně postřeh.

Jednotlivé soutěžní úkoly

 • oblékání do kroje na čas
 • předvádění a hádání lidových řemesel (pantomima)
 • souboj teamů v zatloukání hřebíků
 • natahování do koštýře

Délka programu: 1,5 – 2 hodiny (časově lze přizpůsobit požadavku objednavatele)

Cena programu zahrnuje diplomy pro vítěze a drobné upomínkové předměty pro každého účastníka.

Věcné ceny pro vítěze nejsou zahrnuty v ceně (jsou vždy upřesněny dle dohody s objednavatelem).

Folkloriáda

Zábavný program zaměřený výhradně na folklorní disciplíny. U této soutěže je nutný doprovod cimbálové muziky.


Během programu uvidíte krásu kyjovských krojů, uslyšíte zvučné písně z Kyjovska a také vám budou předvedeny nádherné lidové tance z Kyjova a okolí.

Soutěž je po celou dobu řízena zkušeným tanečníkem v lidovém kroji, který vtipně komentuje a organizuje soutěžení. Soutěží družstva či jednotliví soutěžící dle domluvy s objednavatelem.

Program je mezi jednotlivými disciplínami doplněn ukázkami lidových tanců v podání dvou krojovaných párů a zajímavým odborným komentářem zkušeného moderátora.

Soutěžní disciplíny:

 • oblékání dívky do slavnostního kroje – úkolem soutěžících je v co nejkratším čase obléci figurantku do slavnostního kroje
 • natahování do koštýře – disciplína testuje dovednost soutěžících zacházet s koštýřem
 • folklorní tanec s jablkem – taneční pár má za úkol při tanci udržet mezi svými čely jablko
 • klobúková – soutěžení v tradiční chlapecké hře při předávání klobouku z hlavy na hlavu

Škola sabrage (sekání sektů)

Během tohoto zábavného programu vedeného zkušeným sklepmistrem se dozvíte nejen spoustu zajímavostí o šumivých vínech, ale hlavně se naučíte seknout úspěšně láhev sektu.


Náš sklepmistr Vás seznámí se všemi fígly a specifiky tohoto umění. Každý účastník, který aktivně sekne láhev obdrží certifikát o absolvování školy sabrage.

Cena zahrnuje: 2 lahve sektu, které sekne náš sklepmistr při výuce sabrage – tyto lahve se rozlejí do skleniček volně ke konzumaci, certifikáty pro aktivní účastníky

Cena nezahrnuje: sekty, které účastníci pak sekají sami – tyto budou připočteny k ceně (možno malé sekty o objemu 0,375 nebo klasické sekty o objemu 0,75) – minimální odběr sektů na sabrage 10 lahví. Tyto lahve po useknutí volně ke konzumaci.

Cena: 4.000 Kč + hodnota lahví sektu

Další doprovodné programy

Bohatá nabídka doprovodných programů, kterými lze u nás obohatit Váš pracovní meeting, školení či firemní večírek.


Degustace vín v hotelové vinotéce Rotunda

Ochutnávka kvalitních vín v naší stylové vinotéce s výkladem sklepmistra v lidovém kroji. Vybrat si můžete z nabídky tří sad – Základní sada, Lahodná sada, Exlusivní sada, nebo zvolit degustaci „volnou“, kdy si počet a druhy vín vybíráte přímo na místě dle své vlastní preference.

Více informací ZDE

Folklorní vystoupení tanečních párů

Ukázky různých variant kyjovského kroje a lidových tanců z Kyjovska a jiných regionů Slovácka s doprovodným komentářem představujícím jednotlivé formy a prvky krojů a předváděné tance.

Diváci si mohou spolu s účinkujícími zazpívat známé písně a v případě zájmu jsou též vtaženi do děje formou výuky některého z tanců.

Živá hudba

Do moravské restaurace či sklípku patří tóny lidové cimbálové muziky, pokud tomuto stylu právě neholdujete, zajistíme Vám moderní hudební doprovod (živá kapela, DJ,..).

Degustace piva

Moderovaná ochutnávka piva s odborným výkladem pivního recenzenta. Počet vzorků 8-12 (dle dohody s objednavatelem).

Doporučujeme ochutnávku průřezovou – každý vzorek je jiný pivní styl (vzorky jako český světlý pilsner, český světlý ležák, nebo weizenbier (pšeničné pivo německé), ejl single hop, stout, IPA, rauch bier, popř. belgické abbey (klášterní) pivo, fruit beer (belgické) atd.

Ochutnávka trvá v průměru 90 min.

V případě požadavku objednavatele je možno zajistit také další alternativy ochutnávek – jednodruhové ochutnávky (např. jen český světlý/polotmavý/tmavý ležák, nebo jen anglické ejly, belgické silné ejly, jen pšeničná piva, atd.), ochutnávky z jedné země (např. jen německá, belgická, anglická, US piva, ..), srovnávací ochutnávky (jak chutnají piva od velkých nadnárodních pivovarů a piva minipivovarů), špatně dostupná či sezónní piva, vánoční (povětšinou velmi silná piva), produkce jednoho pivovaru, atd.

Rumová degustace

Rumový svět od jedinečné prezentace po unikátní degustaci rumových vzorků – 5 druhů (2cl). Rumový specialista Vás seznámí s historií rumu a jeho výrobou, následně proběhne ochutnávka vzorků vybraných rumů z karibiku (Puerto Rico, Kuba, Jamaica, Mauricius, Trinidad). Na přání je možné připravit i jiné země.

Barmanská a ohňová show

Ukázka umění a zručnosti profesionálně vyškoleného barmana s ochutnávkou nejrůznějších drinků a míchaných nápojů.

Cena zahrnuje:

 • 50 ks / 100 ks alkoholických & nealkoholických koktejlů
 • práci profi barmana po dobu přípravy koktejlů
 • barmanskou show v průběhu míchání za barem
 • mobilní koktejlový bar

Na přání lze balíček doplnit o barmanskou fire show a exhibicion show (mimo bar).

Simulátor závodních vozů

Plně pohyblivý profesionální simulátor s unikátním systémem bočního posuvu, simulací různého drncání a poskakování na silnici či šotolině a velmi reálného naklánění podle akcelerace anebo brzdění. Cena zahrnuje dopravu, montáž, demontáž, instruktora a přípravu prostor.

Mobilní casino, poker show

Americká Ruleta, Black Jack, Poker-Texas Hold´em – hravá a inteligentní zábava vedená zkušenými krupiéry. Hra s falešnými bankovkami, které si hosté u jednotlivých stolů vyměňují za žetony, na konci proběhne dražba, kde hosté mohou použít vyhraný obnos bankovek na vydražení věcných cen (nejsou zahrnuty v ceně).

Cena zahrnuje pronájem a instalaci herního zařízení – hrací stoly, ruleta, karty, žetony, dostatečné množství bankovek, profesionálně vyškolené krupiéry, kteří zabezpečí harmonický průběh akce.

Laserová střelnice

Vyzkoušejte si střelbu na přesnost, pohyblivé terče či divoké kachny.

Dle požadavku zajistíme i jiné aktivity na přání zákazníka.

Lukostřelba - vnitřní

Nenáročná, relaxační, sportovní aktivita pro všechny (muže, ženy, leváky, praváky, jakékoli věkové kategorie), kterou pro Vás v zimním období máme připravenou ve sklepení Bukovanského mlýna.


Pro firmy a skupiny nabízíme exklusivní pronájem střelnice vč. veškerého vybavení.

Lukostřelba splňuje bezpečnostní normy a vždy je pod dozorem vyškoleného personálu.

Lukostřelbu lze pojmout jako relaxační aktivitu pro zaměstnance, či obchodní partnery, kdy si střelbu účastníci vyzkouší a pak střílí dle svého zájmu na papírové klasické terče, terče se zvířaty nebo 3D terče..

Turnaj v lukostřelbě

Soutěží teamy či jednotlivci dle dohody s objednavatelem. Všichni soutěžící jsou na začátku proškoleni zkušeným instruktorem a absolvují zkušební střely, následně se střílí naostro. Instruktor, který celý turnaj organizuje a vede, zapisuje každému teamu (či jednotlivci) nastřílené body. Po vyhodnocení výsledků proběhne vyhlášení vítězů (1., 2., 3. místo v kategorii „nejlepší team“, příp. „nejlepší střelkyně“, „nejlepší střelec“).

Cena zahrnuje: exklusivní pronájem střelnice, sportovní luky, papírové terče, popř. 3D terč, šípy, instruktora, diplomy pro vítěze

Po dohodě je možno připravit pro vítěze hodnotné ceny.