Restaurace a víno

Co dobrého si u nás dáte?

Aktuální či nejbližší gastroakce:

Tradiční košt vín na Bukovanském mlýně

20. 4. 2024

Všechny milovníky moravských vín zveme na košt vín, který se na Bukovanském mlýně stal již tradiční akcí. Svá vína zde prezentují výhradně profesionální vinařství spolupracující s Mlynářskou restaurací.


Všechny milovníky moravských vín zveme na KOŠT VÍN, který se na Bukovanském mlýně stal již tradiční akcí. Svá vína zde prezentují výhradně profesionální vinařství spolupracující s Mlynářskou restaurací

Košt se koná v prostorách našeho kvelbeného vinného sklepa. Pro zpříjemnění celé akce Vás čeká i pravá slovácká tombola! Přijďte zkusit svoje štěstí a ochutnat výborná moravská vína!

Chybět nebude kvalitní nabídka studené i teplé kuchyně naší restaurace. Pokud bude hezky, můžete posedět i v zahradní restauraci. Během akce nerezervujeme místa v restauraci. Děkujeme za pochopení.

Přijeďte strávit příjemný den na Bukovanském mlýně a ochutnat skvělá vína od profesionálů. Součástí akce bude i Soutěž o nejlepší vzorek vína. Vítěz z účastníků hlasování získá poukaz v hodnotě 1000 Kč na služby restaurace Bukovanského mlýna. (Vítězné víno se stane součástí stálé nabídky vinného lístku).

Termín: sobota 20.4.2024 od 14:00 hod. do 21:00 hod.

Vstupné: 250 Kč
Cena zahrnuje vstup na košt, degustační skleničku s logem Bukovanského mlýna, katalog vín a kulturní program. V ceně není zahrnuta konzumace vína. Degustační vzorky si zakupujete individuálně u jednotlivých vinařů po předložení žetonu v hodnotě 10 Kč. Žetony v libovolném množství zakoupíte na pokladně.

Od 16:00 hraje k poslechu a tanci hudecká muzika.

Těší se na Vás
Kolektiv Bukovanského mlýna

 

 

Náš vinný sklep Chutě a vůně slovácké kuchyně