Sportovní aktivity pro skupiny

Pohyb, čerstvý vzduch a malebný výhled na okolní přírodu

Pro firemní akce a skupiny nabízíme širokou škálu sportovních aktivit přímo v hotelovém areálu.

Areál Bukovanského mlýna je díky své poloze uprostřed přírody a široké rozloze venkovního prostoru pro sportovní aktivity přímo ideální. Při všech aktivitách se o Vás po celou dobu budou starat naši zkušení animátoři či instruktoři.

Lukostřelba

Nenáročná, relaxační, sportovní aktivita pro všechny (muže, ženy, leváky, praváky, jakékoli věkové kategorie) na nově vybudované střelnici v areálu hotelu.


Pro firmy a skupiny nabízíme exklusivní pronájem střelnice vč. veškerého vybavení.

Lukostřelba splňuje bezpečnostní normy a vždy je pod dozorem vyškoleného personálu.

Lukostřelbu lze pojmout jako relaxační aktivitu pro zaměstnance, či obchodní partnery, kdy si střelbu účastníci vyzkouší a pak střílí dle svého zájmu. V rámci firemní akce však spíše doporučujeme uspořádat turnaj.

Turnaj v lukostřelbě

Soutěží teamy či jednotlivci dle dohody s objednavatelem. Všichni soutěžící jsou na začátku proškoleni zkušeným instruktorem a absolvují zkušební střely, následně se střílí naostro. Instruktor, který celý turnaj organizuje a vede, zapisuje každému teamu (či jednotlivci) nastřílené body. Po vyhodnocení výsledků proběhne vyhlášení vítězů (1., 2., 3. místo v kategorii „nejlepší team“, příp. „nejlepší střelkyně“, „nejlepší střelec“).

Cena zahrnuje: exklusivní pronájem střelnice, sportovní luky, papírové terče, popř. 3D terč, šípy, instruktora, diplomy pro vítěze

Po dohodě je možno připravit pro vítěze hodnotné ceny.

U skupin nad 20 os. doporučujeme „Turnaj v lukostřelbě“ zkombinovat s „Turnajem v minigolfu“, kdy se hosté rozdělí do 2 skupin a na sportovištích se postupně vystřídají. Střelnice je přímo vedle minigolfu, hosté tak stále zůstávají spolu v kontaktu.

Minigolf

Netradiční a nenáročný sport pro všechny bez omezení věku a nutnosti fyzické kondice, v areálu minigolfového hřiště pod lopatkami Bukovanského mlýna.


Pro firmy a skupiny nabízíme exklusivní pronájem minigolfového hřiště vč. veškerého vybavení.

V rámci firemní akce lze minigolf využít jako volnou relaxační zábavu pro zaměstnance, či obchodní partnery, nebo je možné uspořádat turnaj.

Turnaj v minigolfu

Nenáročná forma aktivního teambuildingu organizována a řízena zkušeným animátorem.

Počet osob: max. do 28 osob na 1 turnaj

Soutěžní týmy: 2-4 osoby dle celkové velikosti skupiny

Délka turnaje: 1,5 – 2 hodiny

Vyhodnocení: nejlepší tým, nejlepší muž, nejlepší žena

Cena turnaje: kalkuluje se individuálně, orientační cena od 3.500 Kč / turnaj

Cena zahrnuje: exkluzivní pronájem hřiště, hole a míčky, score karty, animátora, diplomy pro vítěze

Po dohodě je možno připravit pro vítěze hodnotné ceny.

U skupin nad 20 os. doporučujeme „Turnaj v minigolfu“ zkombinovat s „Turnajem v lukostřelbě“, kdy se hosté rozdělí do 2 skupin a na sportovištích se postupně vystřídají. Minigolfové hřiště je přímo vedle střelnice, hosté tak stále zůstávají spolu v kontaktu.

Další sportovní aktivity

V areálu Bukovanského mlýna nabízíme pro firmy a skupiny mnoho dalších sportovních možností a aktivit, stačí si vybrat.


Crazy Bubbles

Netradiční moderní hra a pohybová aktivita v nafukovacích bublinách.

Paintball

Adrenalinová sportovní aktivita, u které není důležitá fyzická kondice a síla hráče, ale spíše schopnost se rychle rozhodovat a přemýšlet. V areálu Bukovanského mlýna je pro paintball vyhrazena venkovní outdoorová plocha, kde jsou rozestavěny nafukovací překážky, mezi kterými hra probíhá. Hru organizují a o Vaši zábavu se starají naši zkušení instruktoři. V ceně je zapůjčení veškerého vybavení (maska, kombinéza, rukavice, puška, dres) a daný počet kuliček. Cena je závislá na počtu objednaných kuliček na osobu.

Paintballová taktická střelnice

Láká Vás zkusit si paintball, ale nechcete se navlékat do kombinéz a střílet po druhých? Nestojíte o adrenalin, ale spíše o klidnější aktivitu, ale přesto zážitek? Pak je pro Vás ideální paintballová taktická střelnice. Střelnice je sestavena z několika zvukových terčů rozmístěných v různých vzdálenostech od sebe a od střelce. Střelec zasahuje terče v určitém časovém omezení, disciplínu lze vyhodnotit dle zásahů. Cena se počítá dle objednaného množství paintballových kuliček.

Airsoftová střelnice

Střelba z kopií 5-ti druhů reálných zbraní. V ceně zbraně, zvukové terče, kuličky, instruktor. Možnost uspořádat jako volnou zábavu pro jednotlivce, nebo jako organizovaný turnaj (jednotlivců nebo teamů) s vyhodnocením výsledků a vyhlášením vítězů.

 

Dle požadavku zajistíme i jiné aktivity na přání zákazníka.