Volná místa

Recepční v hotelu

Po delší době se loučíme s kolegyní a hledáme za ni plnohodnotnou náhradu. Chceš se zapojit do kolektivu Bukovanského mlýna? Nabízíme pracovní místo na pozici recepční. Přidej se k nám!

Náplň práce:
komunikace s klienty jak v českém (85%), tak anglickém jazyce (15%), řešení rezervací a ubytování hostů, zajišťování chodu recepce, obsluha rezervačního systému, administrativní práce na recepci, výpomoc kolegům na pracovišti.

Jak se u nás chodí do práce:

Směny na recepci jsou sice dlouhé, ale chodíme jen cca 13 dní v měsíci! Pracuje se od 7:00 – 21:00.

U nás se pracuje na krátký a dlouhý týden takto:

Dlouhý týden: ÚT, ST a SO, NE

Krátký týden: ČT a PÁ

Další náležitosti naší budoucí spolupráce:

Kritéria, která bychom od nového člověka očekávali: samostatnost, dlouhodobá spolupráce, kolegiálnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti včetně psané formy, znalost angličtiny a práce s programy (Word, Excel a Outlook).

Upřednostňujeme uchazeče s dojezdovou vzdáleností do 30 min od Kyjova.

Kontakt: nebo tel.: 773 796 300

Těšíme se na spolupráci.


Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


 

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.