Volná místa

Zkušený číšník/servírka

Rádi bychom rozšířili náš tým servírek a číšníků o nového kolegu či kolegyni. Máš zájem se stát součástí týmu obsluhy restaurace zážitkového areálu Bukovanský mlýn u Kyjova? Zašli pár informací o sobě a domluvíme se na osobní schůzce.

Předpoklady pro osobní pohovor: zájem o hlavní pracovní poměr, praxe v oboru, příjemné vystupování, bydliště v dojezdové vzdálenosti od hotelu a vlastní dopravní prostředek.

Pro bližší informace neváhej navštívit naše stránky, kde si uděláš bližší náhled na celý areál, restauraci a prostředí ve kterém bychom ti nabídli pracovní místo.

Tvojí hlavní náplní by byla obsluha stylové restaurace se zahrádkou a seminárními prostory. Nejsme výdejna poledního menu ale restaurace s jednotným sezónním jídelním lístkem, který dává hlavu a patu. Mimo klasický provoz restaurace pořádáme různě zaměřené gastroakce, svatby, firemní akce nebo třeba i zabíjačky.

Co nabízíme

 

Své CV můžeš zaslat na mail

Těšíme se na spolupráci

Tým Bukovanského mlýna

 


Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


 

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.