Volná místa

Pomocný kuchař

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni do kuchyně hotelu Bukovanský mlýn. K našim šikovným kuchařům by se nám hodil ještě pomocný kuchař přípravář.

Náplň práce: přípravné práce spočívající v čištění a porcování masa, rozvařování jídel, přípravy příloh a omáček, dochystávání příloh a salátů, výpomoc při výdeji jídel.

Co můžeme nabídnout

Očekáváme samostatnost, spolehlivost a zkušenosti z oboru.

Nástup možný dle domluvy.

Vhodné uchazeče si ihned pozveme na pohovor. Všechny ostatní informujeme do několika dní.

Kontakt: tel.: 773796300

Těšíme se na spolupráci.


Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


 

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.