Volná místa

Vážení a milí zákazníci Bukovanského mlýna! Aktuálně Vám nabízíme:

Stájnice / pečovatelka o koně a drobná zvířata

Pro stáj v rámci hotelu Bukovanského mlýna, hledáme spolehlivého ošetřovatele nebo pečovatelku o zvířátka. Ve stáji na vás čekají tři koně, dva poníci a menší hospodářská zvířata. Vaší náplní práce bude péče o naše zvířectvo, organizace brigádníků a služby pro hosty a návštěvníky hotelu (projížďky na koních, vodění)

Co Vám můžeme nabídnout

Očekáváme od vás prokazatelnou předchozí zkušenost s obdobnou prací, pozitivní přístup ke zvířatům a práci, časovou flexibilitu.

Možnost realizace i na našem novém projektu farmy Ostrovánky. (2021)

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím váš životopis. ( )

Odepisujeme všem uchazečům.


Kuchař

Nabízíme práci pro spolehlivé a schopné kuchaře do našeho týmu. Jsme zaměření především na lokální kuchyni, čerstvé suroviny a sezonní speciality. U nás se nesetkáte s vývařovnou obědových menu, děláme sezónní nabídku o cca 20 položkách. Zakládáme si na chuti, tradici a prezentaci, v průběhu roku pořádáme speciálně zaměřené gastroakce (zvěřinové hody, rybí speciality atd.)

Odchází nám kolega a hledáme kuchařskou dvojku k hlavnímu kuchaři na směnu.

Co můžeme nabídnout

Očekáváme od uchazečů samostatnost, spolehlivost, a zodpovědný přístup.

Své životopisy zasílejte na email

Odpovíme všem uchazečům.


Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


 

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.