Volná místa

Číšník / Servírka

Hledáme mezi sebe nového kolegu s příjemným vystupováním a ochotou pracovat v týmu. Jedná se o různorodou práci jak v běžném provozu restaurace a zahrádky, tak obsluha na zakázkových akcích, svatbách a večírcích oblíbeného hotelového areálu Bukovanský mlýn.

Co můžeme nabídnout

Od uchazečů očekáváme kolegiálnost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování. Na pozici jsou nutné předchozí zkušenosti.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 604301823, nebo pošlete pár informací o sobě na mail

Těšíme se na spolupráci


Pomocný kuchař – snídaně

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do kuchyně hotelu Bukovanský mlýn. K našim šikovným kuchařům by se nám hodil ještě pomocník na snídaně a přípravné práce v kuchyni.

Co můžeme nabídnout

Očekáváme samostatnost, spolehlivost a bydliště v blízké dojezdové vzdálenost od hotelu. Vhodné také pro šikovné absolventy. Zkušenosti z oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou.

Nástup možný ihned.

Náplň práce: příprava snídaní na bufetové stoly, přípravné práce v kuchyni, výpomoc kuchařům při vaření

Vhodné uchazeče si ihned pozveme na pohovor. Všechny ostatní informujeme do několika dní.

Kontakt: tel.: 773796300

Odpovídáme všem uchazečům.


Číšník /servírka – letní brigáda

Hledáme šikovné brigádníky na léto do restaurace Bukovanského mlýna. Sezóna je za rohem a nám by se hodilo pár rukou na výpomoc. Preferujeme zkušenější kolegy nebo kolegyně, ale není to nutností. Rádi tě i zaškolíme.

Očekáváme samostatnost, komunikativnost, minimální věk 17 let a ochotu pracovat o víkendu. Odměna 100 – 120,-/hod + spropitné (výše odměny záleží pouze na snaze a šikovnosti).

Možnost individuálního plánování směn.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 604301823, nebo pošlete pár informací o sobě na mail

Odpovídáme všech uchazečům.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Tým Bukovanského mlýna


Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


 

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.