Volná místa

REZERVACE BEZ RIZIKA

Číšník/servírka

Hledáme mezi sebe nového kolegu či kolegyni s příjemným vystupováním a ochotou pracovat v týmu. Jedná se o různorodou práci jak v běžném provozu restaurace a zahrádky, tak obsluha na zakázkových akcích, svatbách a večírcích oblíbeného hotelového areálu Bukovanský mlýn.

Co můžeme nabídnout

Od uchazečů očekáváme kolegiálnost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování. Na pozici jsou nutné předchozí zkušenosti.

Své životopisy zasílejte na email nebo nás kontaktujte na tel 773796300.

Těšíme se na spolupráci

Šéfkuchař

Hledáme schopného kolegu do vedení restaurační kuchyně v rámci hotelu. Naše kuchyně je zaměřena především na lokální a tradiční suroviny, sezonní speciality a gastronomické akce. U nás se nesetkáte s vývařovnou obědových menu, děláme sezónní nabídku o cca 20 položkách. Zakládáme si na chuti, tradici a prezentaci, v průběhu roku pořádáme speciálně zaměřené gastroakce (zvěřinové hody, rybí speciality atd.) a firemní akce (rauty, bufety, zabíjačky).

Náplň práce šéfkuchaře: 70% manuální práce 30% administrativa

Tvorba jídelního lístku, vedení skladové evidence, komunikace s dodavateli a odběrateli, plánování směn kuchařů, vedení a organizace celého úseku kuchyně, záskok za nemoci a dovolené, realizace a příprava zakázkových akcí, koordinace gastroakcí.

Předpoklady pro práci

Těšíme se na spolupráci.

Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.