Volná místa

Aktuální informace k provozu pro naše hosty.

Číšník /servírka – letní brigáda

Hledáme šikovné brigádníky na výpomoci v restauraci Bukovanského mlýna. Výpomoc se týká jak klasického chodu restaurace a zahrádky, tak i obsluhy při pořádání zakázkových akcí, svateb a gastronomických akcí.

Očekáváme samostatnost, komunikativnost, minimální věk 17 let a ochotu pracovat o víkendu. Odměna 90 – 110,-/hod + spropitné (výše odměny záleží pouze na snaze a šikovnosti). Zkušenosti s obdobnou prací výhodou.

Možnost individuálního plánování směn. V týdnu i o víkendech.

Zašlete pár informací o sobě a my se vám ozveme. Email:

V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 604 301 823

Těšíme se na případnou spolupráci.

 

Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


 

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.