Akce a aktivity na Bukovanském mlýně

Přehled gastronomických, sportovních a dalších akcí pro veřejnost

Tradiční košt vín na Bukovanském mlýně

20. 4. 2024 | Gastro akce

Všechny milovníky moravských vín zveme na KOŠT VÍN, který se na Bukovanském mlýně stal již tradiční akcí. Svá vína zde prezentují výhradně profesionální vinařství spolupracující s Mlynářskou restaurací

Košt se koná v prostorách našeho kvelbeného vinného sklepa. Pro zpříjemnění celé akce Vás čeká i pravá slovácká tombola! Přijďte zkusit svoje štěstí a ochutnat výborná moravská vína!

Chybět nebude kvalitní nabídka studené i teplé kuchyně naší restaurace. Pokud bude hezky, můžete posedět i v zahradní restauraci. Během akce nerezervujeme místa v restauraci. Děkujeme za pochopení.

Přijeďte strávit příjemný den na Bukovanském mlýně a ochutnat skvělá vína od profesionálů. Součástí akce bude i Soutěž o nejlepší vzorek vína. Vítěz z účastníků hlasování získá poukaz v hodnotě 1000 Kč na služby restaurace Bukovanského mlýna. (Vítězné víno se stane součástí stálé nabídky vinného lístku).

Termín: sobota 20.4.2024 od 14:00 hod. do 21:00 hod.

Vstupné: 250 Kč
Cena zahrnuje vstup na košt, degustační skleničku s logem Bukovanského mlýna, katalog vín a kulturní program. V ceně není zahrnuta konzumace vína. Degustační vzorky si zakupujete individuálně u jednotlivých vinařů po předložení žetonu v hodnotě 10 Kč. Žetony v libovolném množství zakoupíte na pokladně.

Od 16:00 hraje k poslechu a tanci hudecká muzika.

Těší se na Vás
Kolektiv Bukovanského mlýna