Outdoorová sportoviště

Outdoorová sportoviště

PAINTBALL

Adrenalinová sportovní aktivita, u které není důležitá fyzická kondice a síla hráče, ale spíše schopnost se rychle rozhodovat a přemýšlet. V areálu Bukovanského mlýna je pro paintball vyhrazena venkovní outdoorová plocha, kde jsou rozestavěny nafukovací překážky, mezi kterými hra probíhá. Hru organizují a o Vaši zábavu se starají naši zkušení instruktoři. V ceně je zapůjčení veškerého vybavení (maska, kombinéza, rukavice, puška, dres) a daný počet kuliček. Cena je závislá na počtu objednaných kuliček na osobu.

PAINTBALLOVÁ TAKTICKÁ STŘELNICE

Láká Vás zkusit si paintball, ale nechcete se navlékat do kombinéz a střílet po druhých? Nestojíte o adrenalin, ale spíše o klidnější aktivitu, ale přesto zážitek? Pak je pro Vás ideální paintballová taktická střelnice. Střelnice je sestavena z několika zvukových terčů rozmístěných v různých vzdálenostech od sebe a od střelce. Střelec zasahuje terče v určitém časovém omezení, disciplínu lze vyhodnotit dle zásahů. Cena se počítá dle objednaného množství paintballových kuliček.

AIRSOFTOVÁ STŘELNICE

Střelba z kopií 5-ti druhů reálných zbraní. V ceně zbraně, zvukové terče, kuličky, instruktor. V případě zájmu možnost uspořádat turnaj s vyhodnocením výsledků a vyhlášením vítězů.

TERÉNNÍ ČTYŘKOLKY

Jízda na terénních čtyřkolkách přímo v areálu Bukovanského mlýna, na venkovní rozlehlé outdoor ploše. Vše vysvětlí a bezpečnost zajistí náš zkušený instruktor. K dispozici 2 stroje, veškeré vybavení, instruktor.

SEGWAY

Dvoukolové elektrické vozítko pro jednu osobu, k jehož pohybu se využívá dynamické stabilizace. K ovládání Segway se nepoužívají žádné pedály ani páčky, ovládá se pouhým náklonem těla, takže jeho řízení zvládne úplně každý. Jízda je možná v každém terénu, postavíme Vám v našem areálu i dráhu s různými překážkami a slalomem, aby byla pro Vás jízda ještě zábavnější.