Bukovansky mlyn

Realizované akce

Na realizaci firemních a skupinových akcí se naše firma specializuje již od svého vzniku v roce 1993. Za tu dobu jsme realizovali akce různých velikostí (až pro 300 os.) s bohatým programem ušitým klientům na míru. Podrobné informace najdete na www.firemni-akce.cz. Pro Vaši inspiraci zde najdete některé zajímavé a cenově zvýhodněné programy. Těchto nabídek využívají firmy, skupiny zaměstnanců, odborářů, seniorů i jiné zájmové skupiny. Uvedené programy slouží jako vzorové a lze je přizpůsobovat dle požadavků zcela namíru.

Těšíme se na další setkání s Vámi.

Večer ve slováckém sklepě

Nezapomenutelný večer ve vinném sklepě na Bukovanském mlýně
více informací

Zabíjačka na Slovácku

Poznejte atmosféru pravých slováckých zabijaček v tradičním prostředí „slováckého gruntu“.
více informací

Ze sklípku do sklípku

Dvoudenní zájezd na Slovácko s vínem a o víně. Pobyt je spojený s návštěvou soukromých vinných sklípků, ochutnávkou domácích vín a povídáním se svéráznými bukovanskými vinaři.
více informací

Po stopách strýca Fanoša

Zábavný aktivní program je ideální příležitostí pro stmelení a aktivní relaxaci pracovních teamů.
více informací

Trampský potlach na mlýně

Celovečerní zábavný program navozující uvolněnou romantickou atmosféru trampských setkání u táborového ohně. Vhodný pro neformální setkání pracovních či zájmových kolektivů.
více informací

Z babiččiny slovácké kuchyně

Ochutnejte tradiční slovácké doborty a připravte si sami svatební koláček nebo voňavou jitrničku. Poznáte podle chutě a vůně typické moravské pokrmy? Některé jste možná ještě nikdy neochutnali…
více informací

Mlynářské posvícení

Jedinečný společenský večer na mlynářském gruntě (gastronomické speciality „po mlynářsku“, cimbálová muzika, zábavné představení z mlynářského života, …)
více informací