Zimní aktivity v okolí

Aktivní zima na Bukovanském mlýně

Vážení hosté, z důvodu soukromého pronájmu bude minigolfové hřiště v pondělí 17.6. v čase 15:00 - 17:30 hodin uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

Plánujete navštívit náš zážitkový areál v zimním období? Žádné obavy! Kromě skvělé kuchyně a zajímavého kalendáře akcí máme pro Vás připraveny tyto aktivity:

Turistika a běžky

V případě vhodných podmínek Vám doporučíme vhodné trasy pro turistiku do okolí přímo z mlýna (Křížová cesta, Ždánský les, Babí lom…), nebo výlety s pomocí automobilu (Chřiby, Bílé Karpaty, Strážnice, Kroměříž…) příp. i výlet na běžkách.

Nordic walking

Ideální zpestření pobytu ve sportovním duchu….. Více informací o možnostech Nordic Walkingu naleznete v sekci Sportovní aktivity v areálu.

Návštěva wellness studia

Během pobytu zajistíme návštěvu našeho vlastního wellness studia v Kyjově v rozsahu dle požadavku (infrasauna, masážní box, vířivá vana..) vč. dopravy tam i zpět taxi nebo minibusem.

Masáže

Přímo na Váš pokoj zajistíme služby maséra (rekondiční, regenerační, baňkování, lymfatická, reflexní…). Vyžádejte si naši podrobnou nabídku.

Koníci

Pro Vaše děti i v zimním období zajišťujeme vyjížďky. V případě zájmu rádi zajistíme tzv. „Hodinku u koní“, během které se seznámíte s naší stájí, s plemenem Shettland pony, vyzkoušíte si péči o koně, děti se povozí….Více o naší stáji zde.

Sjezdové lyžování

Rádi Vám doporučíme, v případě dobrých sněhových podmínek, návštěvu výborných lyžařských areálů v blízkých Chřibech (Skipark Osvětimany, Skipark Stupava). V případě zájmu zajistíme přepravu osob i lyží minibusem.

Bowling

Přímo v Kyjově (10 min. jízdy) pro Vás a Vaše přátele zarezervujeme dráhu na bowling.

Ani v zimě se u nás nebudete nudit!