Akce a aktivity na Bukovanském mlýně

Přehled gastronomických, sportovních a dalších akcí pro veřejnost

Festival řízků – letos jen do krabičky :)

23. až 24. 1. 2021 | Gastro akce

Podle legendy slavný vojevůdce v dopise císaři Františku Josefovi I. doporučil pochoutku, se kterou se seznámil v Benátkách. Jednalo se o kotletu obalovanou směsí strouhanky a parmazánu. Císařský kuchař však parmazán k dispozici neměl a nahradil jej moukou a vejcem. Vynalezl tak vídeňský řízek. Šťavnatý, dobře usmažený řízek se stal oblíbeným pokrmem a je již po mnoho let stálicí i v českých domácnostech.

V r. 2016 proběhl 1. ročník Festivalu řízků na Bukovanském mlýně a od té doby se každoročně opakuje. Ani letos Vás nechceme ochudit o řízkové speciality, v restauraci si vzhledem k vládním nařízením neposedíte, ale můžete si objednané pokrmy vyzvednout přímo na Bukovanském mlýně v sobotu nebo neděli v čase 11:00 – 20:00 (dle Vaší objednávky).

V případě zájmu o rozvoz k Vám domů je toto možné při min. objednávce 1.000 Kč a to ZDARMA. Rozvážíme na Kyjovsko a Ždánicko v sobotu i neděli v čase 11.00 – 20:00.

Objednávky přijímáme do vyčerpání kapacity a proto doporučujeme co nejdříve. Objednávky zasílejte prosím výhradně e-mailem na s uvedením jména, telefonního kontaktu a požadovaného dne a času. Každou objednávku Vám písemně potvrdíme.

Ubytování a konzumace v restauraci
Konzumace z nabídky menu Festivalu řízků je přímo v restauraci možná pouze pro ubytované klienty, jejichž pobyt na Bukovanském mlýně má služební, nebo podnikatelský charakter v souladu s nařízeními Vlády ČR a aktuálního stupně opatření PES. Pro tyto služebně cestující klienty je restaurace otevřena 11:00-21:00 hod.

Objednávky vyřídíte na tel. 518 618 011 nebo 775 700 114 či mailem .

 

BM web gastro