Bukovansky mlyn

Vaříme s láskou

V naší restauraci se snažíme co nejlépe skloubit tradiční lokální kuchyni s požadavky a trendy moderní kuchyně, tak abychom co nejlépe splnili očekávání našich zákazníků. Dáváme maximální důraz na trvalou kvalitu našich pokrmů. Kvalita a čerstvost surovin je pro nás prioritou. Většinu položek z našeho sortimentu si vyrábíme, příp. pěstujeme sami. V kuchyni využíváme nejmodernější technologie, ale také tradiční, jako např. naši udírnu či pekárnu. Jsme si vědomi, že největším oceněním je pro nás Vaše spokojenost. A když se něco nepodaří na 100%, tak Vás ujišťujeme, že uděláme maximum pro nápravu. Jste srdečně zváni na Bukovanský mlýn!

Hotelové snídaně

Úspěšný den začíná skvělou snídaní. A přesně takové pro Vás připravujeme. Nabídka zahrnuje teplý a studený bufet, příp. snídani zcela na míru dle přání. Snídaně zpestřujeme našimi domácími moučníky, čerstvým pečivem, domácími pomazánkami, našimi klobáskami, čerstvým ovocem z našeho sadu a vším co můžeme každý den čerstvě nabídnout. Dbáte-li na štíhlou linii, vyberete si také. Oko jistě potěší tradiční servis.

A la carte menu

Náš stálý jídelní lístek, který se snažíme pravidelně obměňovat, nabízí tradiční místní speciality, jako jsou konfitovaná kachna se zelím a knedlíkem, pomalu pečený libový vepřový bok s cibulovým zelím, farmářský salát se zastřeným vejcem a kozím sýrem, ale také moderní pokrmy jako jsou výborná hovězí líčka dušená na červeném víně, steak z vyzrálého hovězího pupku a speciality (např. masitá žebra „lion Ribs“). Naší chloubou jsou místní a tradiční speciality sladké kuchyně – patenty plněné povidly a mákem a ovocné kynuté knedlíky. Pro lehčí oběd nebo večeři nabídneme zeleninové saláty i lehčí masové pokrmy. K vínu a pivu Vás potěší domácí škvarková pomazánka nebo domácí bramborové chipsy. Ale to je opravdu jen malá „ochutnávka“. Zavítejte k nám a vyberte si z celé nabídky.

Rauty

Firemním akcím, svatbám a dalším společenským akcím nabízíme pohoštění formou „selských“ rautů. Tato nabídka v sobě kombinuje tradiční místní a oblíbené nabídky teplé i studené kuchyně spolu s moderními a lehčími položkami. A to vše „zarámované“ tradičním servisem a výzdobou. Jsme si jisti, že naše rauty opravdu nejsou „tuctové“ a Vaši zákazníci si je budou s příjemnými pocity dlouho pamatovat…. Podívejte se na naši nabídku

Coffee breaky

Během Vašeho semináře či školení pro Vás připravujeme chutné coffee breaky složené ze zajímavých kanapek, chlebíčků, slaných pochutin a místních moučníků (koláčky, pecáky). Chybět nesmí ani čerstvé ovoce a dobrá káva a čaj.

Mlynářský catering

Pro oslavy, svatby nebo firemní akce nabízíme možnost cateringů z Bukovanského mlýna. Využijte naší rozsáhlé nabídky a zajistěte si výborné občerstvení na Vaši akci. Občerstvení si u nás můžete vyzvednout nebo Vám jej přivezeme a naskládáme přímo na místě. Více informací ZDE